Popis Programu

Popis Programu

Čištění SILVER

Je základní program proto aby vaše autíčko zase hezky vypadalo, Prvně celou kabinu i kufr důkladně vyluxujeme a to včetně sedaček, továrního koberce i koberečků, poté vyčistíme veškeré plasty, až budou čisté naneseme ochranu. Podle nás je toto úplný základ při čištění aut, proto pokud své auto používáte denně doporučujeme čištění provádět každý měsíc.

Čištění GOLD

Je pořád jen základní program proto aby vaše autíčko zase hezky vypadalo, ale také aby jste měli dobrý výhled. Prvně celou kabinu i kufr důkladně vyluxujeme a to včetně sedaček, továrního koberce i koberečků, poté vyčistíme veškeré plasty, až budou čisté naneseme ochranu. Následně se vrhneme na čištění oken a zrcátek, Tento program je už o něco lepší a okna netřeba čistit každý měsíc, proto doporučujeme čištění provádět co tři měsíce.  

Čištění DIAMOND

Je už dost obsáhlejší a detailnější program ke kterému patří program GOLD , ale mnoho dalšího, jako třeba vyndávaní sedaček, pro důkladnější vyluxování a to ve předu i vzadu. Navíc tu také je čištění oken i z venkovní strany včetně zrcátek. Vyčistíme také veškeré přihrádky, v tomto programu se také vrhneme na čištění loketky a tepování koberečků. Tento detailnější program doporučujeme opakovat aspoň dvakrát ročně. 

Čištění DIAMOND+

Je podle nás ta nejlepší možná péče, kdy se ještě jedná o čištění a ne detailing. V tomto programu dostanete vše co v DIAMONDU, ale navíc to vše pořádně vyčistíme tím nejlepším způsobem a to tepováním. Čištění mokrou cestou je ta nejlepší možná varianta. Tepovač sice čistí hloubkově, ale přesto doporučujeme tento program opakovat aspoň jednou ročně.

Čištění INDIVIDUÁL

Je program který si sestavíte vy, naleznete v něm i různé věci které nenabízí žádný náš program. Proto také lze kombinovat náš program s individuálem. Například vám bude stačit čištění GOLD , ale potřebujete i vytepovat přední sedačky, tak to není žádný problém.         


                                           

!DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!   Naše práce nás baví, a proto se snažíme svou práci dělat kvalitně od programu Silver až po Diamond+. A však nutno vzít v potaz, že Program za 599 korun s časovým prostorem  2-3 hodiny, nemůže mít výsledky jako program za 2.000 korun s celodenním časovým prostorem. Naše postupy a chemie jsou účinné, kvalitní, ale hlavně šetrné. A proto nutno vzít v potaz, že i když půjde o program Diamond+ , a budeme se sebe víc snažit, nejsme kouzelníci a všechno se vyčistit nebo vytepovat už nedá.